To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum STOWARZYSZENIA ELEKTRYKÓW POLSKICH
Witamy :)

Pozostałe tematy - Która gadź szpachlowa do wykońcenia?

waldekw - 10-03-15, 06:35
Temat postu: Która gadź szpachlowa do wykońcenia?
Orientuje się ktoś tutaj może która gładź gipsowa będzie najlepsza do wyrównania ścian w pomieszczeniu? Ściany mają być gładkie, białe i nic ma nie odpadać.
elektro011 - 10-03-15, 15:14

Witaj!

Z gładzi najczęściej korzystam z Nida. Np NIda Finisz która jest stosunkowo miękka, więc po nałożeniu i zatarciu łatwo uzyskać idealnie płaską powierzchnię. Ładnie wygląda, jest gładki, po wyschnięciu nie rysuje się, nie pyli nadmiernie. Cena trochę wyższa ale jest proporcjonalna do uzyskanego efektu. Tutaj masz specyfikację poszczególnych produktów: http://www.siniat.pl/prod...i-gipsowe-nida/
Lepsze są gotowe, ale wiadomo, są do dużych powierzchni stosuje się te w workach.

Radek55@ - 12-03-15, 16:17

Witam
Jeśli kolega chce żeby nic nie odpadało,to trzeba pamiętać że bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie podłoża. Podłoże musi być czyste należy usunąć słabo trzymajocą się farbę, wszystkie luźne elementy trwale niezwiązane z podłożem i za gruntować dobrą emulsją gruntujocą.
Jeżeli kolega ma jakieś wieksze ubytki na ścianie trzeba pamiętać żeby lepiej jej nie uzupełniać odrazu gładźą bo gładź potrafi popękać lepiej użyć do tego np.Tynku gipsowego(są dostępne w sklepach np. w workach 5KG)
Pozdrawiam

Anonymous - 07-08-15, 17:20

Zobacz co ma w ofercie Castorama. To mój ulubiony sklep budowlany. Jutro jadę do nich po tynk http://www.castorama.pl/p...-maszynowe.html


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group