Strona Główna Forum STOWARZYSZENIA ELEKTRYKÓW POLSKICH
Witamy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje i uwagi dla administratora i moderatora(ów).
Autor Wiadomość
stns 
Uczestnik forum

Wysłany: 05-12-08, 11:29   

prośba do admina czy nie można wydłużyć wydłużyć sesji? Czasem udzielając odpowiedzi trzeba gdzieś zajrzeć coś sprawdzić. Ponowne logowanie staje się wtedy uciążliwe

Jarek79 
Aktywny uczestnik forum
Jarek

Wysłany: 05-12-08, 21:17   

Witam
stns napisał/a:
prośba do admina czy nie można wydłużyć wydłużyć sesji?

Wystarczy przy logowaniu zaznaczyć kwadracik poniżej hasła "Zaloguj mnie przy każdej wizycie" i nie ma problemu z ponownym logowaniem. A po zakończeniu wizyty na forum wylogować się. Przy następnej wizycie znów zaznaczyć ww. kwadracik. Nie jest to aż tak uciążliwe. Ja tak robię.

stns 
Uczestnik forum

Wysłany: 05-12-08, 23:45   

Jarek79 napisał/a:
Wystarczy przy logowaniu zaznaczyć kwadracik poniżej hasła "Zaloguj mnie przy każdej wizycie" i nie ma problemu z ponownym logowaniem. A po zakończeniu wizyty na forum wylogować się. Przy następnej wizycie znów zaznaczyć ww. kwadracik. Nie jest to aż tak uciążliwe. Ja tak robię.
ja tak nie robię w tym roku padło mi konto pocztowe,jakiś dowcipniś bawił się w hackera :mrgreen:

p.waldemar 
Uczestnik forum
Waldemarek

Wysłany: 18-05-09, 19:22   

Nie należy wyłączać nai ilości postów ani ilości pomocy.To nie jest małostkowe.Chyba że dla niewidzącego.Te poziomy świedczą o zaangażowaniu ale i ustawiają taką osobe w grupie eleltryków nie Wałęsów.Świadczyć to może o większej bardziej wszechstronnej wiedzty tak intelektualnej jak i praktycznej.Należy pamiętać że profesjonalista to ten co posiada 40% wiedzy teoretycznej i 60% praktyki + 100%.A te ilości postów i pomocy mogą o takowym sądzić.
Z poważaniem [-X

scat 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 19-05-09, 00:08   

p.waldemar napisał/a:
Nie należy wyłączać nai ilości postów ani ilości pomocy.To nie jest małostkowe.Chyba że dla niewidzącego.Te poziomy świedczą o zaangażowaniu ale i ustawiają taką osobe w grupie eleltryków nie Wałęsów.Świadczyć to może o większej bardziej wszechstronnej wiedzty tak intelektualnej jak i praktycznej.Należy pamiętać że profesjonalista to ten co posiada 40% wiedzy teoretycznej i 60% praktyki + 100%.A te ilości postów i pomocy mogą o takowym sądzić.
Z poważaniem [-X

Ja bym jeszcze dodał potrafiący posługiwać się językiem ojczystym. no i czasy 200% normy już dawno się skończyły

p.waldemar 
Uczestnik forum
Waldemarek

Wysłany: 19-05-09, 07:49   

scat napisał/a:
p.waldemar napisał/a:
Z poważaniem [-X

Ja bym jeszcze dodał potrafiący posługiwać się językiem ojczystym. no i czasy 200% normy już dawno się skończyły

Dzięki za uwagę.To wina "szybkości"pisania.Ale napewno miał Pan na uwadze pisownie/tytaj łyknąłem kilka liter/ a nie język.Pisownia to ortografia/moja wada to ta że jak mówie to też popełniam błędy "ortograficzne/ i kaligrafia a język to stylistyka.Ale wszelkie uwagi są wskazane.
Z poważaniem .

novx 
Uczestnik forum

Wysłany: 19-05-09, 08:52   

p.waldemar napisał/a:
Cytat:
Pisownia to ortografia

Pisownia to nie tylko ortografia lecz też;stylistyka,interpunkcja itd.

p.waldemar napisał/a
Cytat:
moja wada to ta że jak mówie to też popełniam błędy "ortograficzne

A to ciekawe u zamiast ó; h zamiast ch itd.

Ignorancji języka polskiego pośpiech nie usprawiedliwia.

Odpowiedz do tematu