Strona Główna Forum STOWARZYSZENIA ELEKTRYKÓW POLSKICH
Witamy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozdziobią nas kruki i wrony.
Autor Wiadomość
simcode 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 14-05-12, 15:45   

I tu zgadzam się z elplum -em niektórzy piszą na wszystkie tematy choćby na wszystkim się znali i najlepiej wszystko wiedzą a poznać ich łatwo po ilości postów i tematów jakie ogarniają swoją wszechwiedzą .Moi nauczyciele mawiali : nie ma ludzi co wszystko wiedzą .pozdrawiam.

Paweł0381 
Uczestnik forum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 07-06-12, 21:00   

Do autora tematu bo tytuł jest adekwatny do jego postawy.
Szczerze Ci odpowiem że całe szczęście że nie jesteś na tym forum żadną osobą funkcyjną.
A nagminne wyrażanie się pogardliwe o Polakach którzy mieszkają nad Wisłą znajdzie odpowiedni finał.
Już ja się o to kolego postaram bo skoro ja wg. Ciebie jestem gorszym człowiekiem tylko dlatego że mieszkam nad Wisłą niż Ty który łyknął trochę powietrza na zachodzie to "zakrawa" o rasizm jakiś.

http://www.elektroda.pl/r...2311275-60.html

Odnośnie tego wcale nie zamierzam uczestniczyć w dyskusjach które mają z góry ustalony charakter i przebieg.
Do usłyszenia.

[Daję upomnienie za wszczynanie kłótni i przenoszenie animozji z innego forum. - Andrzej]
Ostatnio zmieniony przez Kuczyński Andrzej 11-06-12, 10:02, w całości zmieniany 1 raz  

krys1304 
Uczestnik forum

Wysłany: 08-06-12, 17:41   

Witam
[quote]Twój Post napisany przez Ciebie na: "Forum STOWARZYSZENIA ELEKTRYKÓW POLSKICH", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Link do tematu: http://forumsep.pl/viewtopic.php?t=10797
Twój post:
Temat: "Słupowa stacja transformatorowa - czy muszę wyrazić zgodę na"
Witam
...... Do wyrażania opinii o osobie nie jej słowach jest coś takiego jak PW (jeśli ta osoba sobie życzy tego). ;-)
Pozdrawiam

Potwierdził już to kol. w innym temacie. Cytować chyba nie ma potrzeby?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Email wysłany do Ciebie z "Forum STOWARZYSZENIA ELEKTRYKÓW POLSKICH" http://forumsep.pl [/guote]

Ostatnio usunięty post. =D>
........kruki, wrony i zieloni.

"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić."

Paweł0381 
Uczestnik forum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 09-06-12, 11:30   

krys1304 napisał/a:
Witam
...... Do wyrażania opinii o osobie nie jej słowach jest coś takiego jak PW (jeśli ta osoba sobie życzy tego).
Pozdrawiam

Kolega że jest krzykacz to akurat się zdążyłem przekonać. To że gdy brakuje mu merytoryki to czepia się osoby to też się przekonałem. To że się wypowiada w tematach o których nie ma zielonego pojęcia to akurat teraz się przekonałem.

"Do wyrażania opinii o osobie nie jej słowach jest coś takiego jak PW (jeśli ta osoba sobie życzy tego)."
Zgodzę się z kolegą , dalej tak myślę lecz pewne zjawiska trzeba tępić publicznie. Jak koledze nie przeszkadza że jak ktoś mówi że jak mieszkasz nad Wisłą to jesteś inny (czytaj gorszy) to kolegi sprawa. Mi przeszkadza więc będę tępił takie zachowanie publicznie nie na PW.
PS:
krys1304 napisał/a:
Ostatnio usunięty post.
........kruki, wrony i zieloni.

Jaki post ? Nie merytoryczne i nie na temat zostały wykasowane. A kolega ile tam postów umieścił że rzuca teraz linkami. Jak chcesz coś dodać to temat nie jest zamknięty. Odnośnie epitetów w moją stronę odp. Ci trzema wyrazami: NIE ZNASZ SIĘ.

kkas12 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 09-06-12, 11:54   

Cytat:
Jak koledze nie przeszkadza że jak ktoś mówi że jak mieszkasz nad Wisłą to jesteś inny (czytaj gorszy) to kolegi sprawa.
Widzisz kolego Twym problemem jest to, że notorycznie posługujesz się kłamstwem, przeinaczasz wypowiedzi innych osób w taki sposób aby przedstawić je w jak najgorszym świetle, zaś siebie kreować na jedynego "kreatora" rzekomo obowiązujących trendów.
Twój post w tym wątku jest najlepszym tego przykładem.
Kolejna wypowiedź nie na temat aby tylko "zamieszać" i aby tylko Twoje na wierzchu było.
Nie zważasz przy tym na ewentualne konsekwencje swego pieniactwa.
A gdy przekroczysz granicę przyzwoitości głośno wołasz jaka to wielka krzywda Ci się dzieje.
Jest to kolego trollowanie w całej okazałości, ale do tego zdążyłeś już i mnie i innych uczestników forum a także niestety i osoby za porządek tu odpowiadające przyzwyczaić.

Proponuję koledze zapoznać się ze znaczeniem słowa pomówienie.

Paweł0381 
Uczestnik forum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 09-06-12, 12:37   

kkas12 napisał/a:
że notorycznie posługujesz się kłamstwem,

Kłamstwem? To proszę o dowody.
kkas12 napisał/a:
Proponuję koledze zapoznać się ze znaczeniem słowa pomówienie.

Kolego to ja Ci to słowo przedstawiłem gdy mi zarzuciłeś że moje źródło wiedzy opiera się na Google.
Do takiego stopnia że musiałem skanować opinię prawną ze swojej kolekcji.
Pomówienie ma podstawą prawnę i swój paragraf nawet chcesz mnie pozwać? ;-)
Proszę masz w polskim ustwodastwie takie prawo jeśli sądzisz że "pomawiam" Twoją osobę lecz najpierw to radzę pokasować lub zmienić Twoje wypowiedzi niektóre.
Ja Ci wcale nic nie trolluję tylko fakt mam alergię gdy słucham faceta Polaka który ma się za "wieszcza narodu" a ludzi w Polsce za matołów. To też ludzie wiedzą o Tobie.
A drogi Krzysztofie kto ma się za kogo to najlepiej świadczy o tym temat na elektrodzie a raczej dwa tematy główny i wydzielony i Twoje zachowanie. Powiedz mi Ty przyznałeś się kiedykolwiek do błędu (ja tak) i odp. mi Twoje zachowanie w stosunku do Polaków znad Wisły ma coś wspólnego z traktowaniem Twojej osoby na Zielonej Wyspie czy nad Tamizą. Bo był taki okres że traktowali Polaków jak co niektórzy u nas "Rumunów", czy "Romów". Wszystko da się wtedy wytłumaczyć.
A temat jest odpowiedni gdy "Polak" odnoszący się w taki sposób do Polaków na polskim forum używa w tytule tych słów. Bo nie posądzam Cię że nie wiesz skąd one się wywodzą.
Ja wiem że z chęcią i tutaj dałbyś mi "bringa" lecz niestety dla Ciebie nie możesz.
Więc możesz krytykować władzę, przepisy ale nie ludzi i ich zachowanie bo to wszystko nie wynika z mentalności a z historii (którą też negowałeś że ja nie pamiętam), polskiego ustwodastwa a więc rzeczywistości w której żyją ludzie.
A Twoje "wynalazki" nie wszystkie, są nawet w kwestii technicznej mocno dyskusyjne i nie mają nic wspólnego z poprawą bezpieczeństwa, wygodą użytkowania itd.. A tylko miałeś je okazję ujrzeć. I dla Ciebie tam jest wszystko w porządku, żadnych wad. Nawet fora angielskie są w porządku a w Polsce nie.......

kkas12 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 09-06-12, 12:41   

Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię j...ł,
bo to mezalians byłby dla psa.

Na pewnego endeka, co na mnie szczeka Julian Tuwim

Paweł0381 
Uczestnik forum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 09-06-12, 12:50   

kkas12 napisał/a:
Nie powiem nawet pies cię j...ł,
bo to mezalians byłby dla psa.

No brawo Krzysztofie, ja do Twojego poziomu się nie będę zniżał.
Ale nie wachluj mi wytłuszczonym słowem pomówienie i kłamstwem gdy nie masz świadomości o czym mówisz i co masz zrobić.
Mnie możesz obrażać ale inne osoby mieszkające nad Wisłą nie, tylko dlatego że mieszkają i urodziły się tutaj. Nie radzę....
W każdym bądź razie miłego dnia Ci życzę, gdziekolwiek jesteś i kim jesteś. Pozdrawiam.

PS: Ja już widzę pozytywne aspekty mojej obecności Krzysiu:
kkas12 napisał/a:
Trzeba uzmysławiać ludziom, że to co nasi "władcy" twierdzą nie zawsze jest logiczne i zgodne z prawdą.
Tak trzymaj lepiej i nawet się zgadzam :shock:

15kvmaciej 
Aktywny uczestnik forum
wrażliwy elektryk

Wysłany: 09-06-12, 14:01   

Pawle, masz talent taki sam jak Midas, lecz skierowany w diameralnie drugą stronę. Nawet tu, mianując się rzecznikiem wszystkich
Paweł0381 napisał/a:
Mnie możesz obrażać ale inne osoby mieszkające nad Wisłą nie, tylko dlatego że mieszkają i urodziły się tutaj. Nie radzę....
, chciałbyś czego- wychwalania w niebogłosy tego, co reprezentujesz i posiadasz? Musiałbyś wpierw wyjechać na przynajmniej trzy miesiące z tych oparów absurdu by przekonać się czy stać Cię na obiektywizm.
Odłóż na bok sarmacką szabelkę i nie pisz tylko po to, by zostać zauważonym
Ps, może jednak Twoje aplikacje na pracę za granicą zostaną przyjęte pozytywnie to zobaczymy, czy weźmiesz ze sobą krajowe narzędzia , normy i podręczniki, czy kiszone ogórki i żubrówkę, co bardziej Ci się przyda. O ile wogóle ktoś uzna że oprócz tych ogórków i innych wiktuałów możesz coś więcej wnieść w ich świat. Ani Ty, ani Polska to nie pępek świata.

krys1304 
Uczestnik forum

Wysłany: 09-06-12, 21:44   

Witam
Paweł0381 napisał/a:
krys1304 napisał/a:
Witam
...... Do wyrażania opinii o osobie nie jej słowach jest coś takiego jak PW (jeśli ta osoba sobie życzy tego). Pozdrawiam

Kolega że jest krzykacz to akurat się zdążyłem przekonać. To że gdy brakuje mu merytoryki to czepia się osoby to też się przekonałem. To że się wypowiada w tematach o których nie ma zielonego pojęcia to akurat teraz się przekonałem.

"Do wyrażania opinii o osobie nie jej słowach jest coś takiego jak PW (jeśli ta osoba sobie życzy tego)."Zgodzę się z kolegą ....

Ty się ze mną nie musisz zgadzać, ponieważ ty cytat z twojego "postu".
Poproś kogoś żeby ci czytał posty i wyjaśnił o czym czyta.

"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić."

Paweł0381 
Uczestnik forum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 09-06-12, 23:14   

15kvmaciej napisał/a:
Nawet tu, mianując się rzecznikiem wszystkich

Tylko jedno nie jestem żadnym rzecznikiem kolego nikogo. Tylko jak wchodzę na polskie forum to nie chciałbym na nim przeczytać że Polacy to "gorsi" ludzie bo mieszkają i urodzili się tutaj. Innych zdanie na ten temat mnie nie obchodzi. Rozumiesz ?
15kvmaciej napisał/a:
Musiałbyś wpierw wyjechać na przynajmniej trzy miesiące z tych oparów absurdu by przekonać się czy stać Cię na obiektywizm.

:mrgreen: No widzisz, jak można z pewnymi osobami dyskutować jak wiedzą wszystko nawet na temat rozmówcy. Kolego nie mam ochoty się spierać. Ale wróżenie i jasnowidzenie to masz opanowane do perfekcji. Druga sprawa żeby było jeszcze skuteczne.

15kvmaciej 
Aktywny uczestnik forum
wrażliwy elektryk

Wysłany: 10-06-12, 14:47   

Pawle. Pisząc tutaj, sam sobie wystawiasz laurkę i jak Kubuś Puchatek, im bardziej się starasz, tym mniej Cię widać.

Odpowiedz do tematu