Strona Główna Forum STOWARZYSZENIA ELEKTRYKÓW POLSKICH
Witamy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca przy szafach sterowniczych
Autor Wiadomość
aplex 
Uczestnik forum

Wysłany: 26-10-14, 20:27   Praca przy szafach sterowniczych

Mój znajomy otrzymał propozycję wyjechania do pracy na elektrowni za granicą przy montażu i łączeniu szaf sterowniczych oraz zakładaniu instalacji (kable itd.).

Jak wygląda montowanie takich szaf sterowniczych czy idzie wszystko szybko połapać, kiedy wcześniej się takich szaf zawodowo nie robiło?
Także temat trudny do ogarnięcia czy raczej szybko można to połapać? Ponadto takie roboty robi się chyba w grupach, także nie jest się zdanym na samego siebie, ale można liczyć na pomoc kogoś obok.

Druga sprawa firma, która daje tę pracę chce, aby zatrudniana osoba miała ubezpieczenie wstecz jeden miesiąc. Już nie raz widziałem w ofertach do pracy za granicę, że jest firma, która szuka ludzi do pracy za granicą, ale chcą tylko ludzi, którzy podlegają ubezpieczeniu ZUS, KRUS na miesiąc do tyłu. Po co to w ogóle jest skoro firma zatrudnia daje umowę, po co tak tak kombinują?

Może to znak aby sobie taką ofertą nie zawracać głowy?

Może ktoś wyjaśnić tę kwestię podlegania ubezpieczeniu do tyłu z tytułu pracy w jakiej się pracowało.

p.s. są jakieś szkolenia związane z szafami aby nabrać wiedzy teoretycznej oraz praktycznej i aby mieć rozeznanie w temacie z takimi szafami sterowniczymi?

upin 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 26-10-14, 21:24   

aplex napisał/a:
Mój znajomy

Nie masz odwagi napisać w swoim imieniu?

aplex 
Uczestnik forum

Wysłany: 27-10-14, 22:15   

A ty nie możesz napisać czegoś bardziej konkretnego na temat tylko musisz odwracać kota ogonem?

aplex 
Uczestnik forum

Wysłany: 28-10-14, 17:23   

Dziwne to forum skoro ty możesz pisać na nie na temat a ja nie pomimo, że sam jestem autorem tematu i nie mam narzędzi obrony. Widać jesteś z tych, którzy trzymają tu fason.

Odpowiedz do tematu