Strona Główna Forum STOWARZYSZENIA ELEKTRYKÓW POLSKICH
Witamy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o pomoc w uznaniu uprawnień SEP
Autor Wiadomość
R I C O 
Uczestnik forum
elektro-instalator

Wysłany: 28-02-17, 13:43   Proszę o pomoc w uznaniu uprawnień SEP

Witam wszystkich odwiedzających mój post. Skończyłem szkołę zawodową robiąc egzamin czeladniczy zdobywając tytuł "czeladnika elektro-instalatora" po szkole pracowałem 3 lata w zawodzie po czym zmieniłem swoją profesje zawodową . Aczkolwiek w między czasie zrobiłem uprawnienia "E" oraz "D" w zakresie do 1 kV. ponieważ dodatkowo posiadałem działalność gospodarczą w której że tak powiem " dorabiałem " dodatkowo pracując w zawodzie . W chwili obecnej przebywam od prawie 3 lat za granicą i mieszkam w Niemczech . Teraz po 11 latach " siedzenia za kierownicą ciężarówki " chcę na stałe wrócić do zawodu . wysłałem do pewnej firmy podanie o pracę na stanowisku elektryka z której dostałem odpowiedź stwierdzającą zainteresowanie moją osobą i tu się pojawia mój problem . wysłałem im w podaniu przetłumaczone świadectwo czeladnicze oraz kopię naszych Polskich uprawnień SEP . proszą mnie o dosłanie informacji w zakresie tych uprawnień a mianowicie znaczenia jak i technicznego oraz prawnego znaczenia naszych uprawnień . Czy ktoś mógłby mi pomóc lub dać jakiś dobry sposób w jaki sposób mógłbym im to przedstawić ? Byłbym bardzo wdzięczny za każdą pomoc i pomysł . Pozdrawiam .

Odpowiedz do tematu