Strona Główna Forum STOWARZYSZENIA ELEKTRYKÓW POLSKICH
Witamy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Jack
08-01-13, 16:39
Prąd - każdy płąci za siebie
Autor Wiadomość
simcode 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 08-01-13, 14:39   

koledzy którzy bardzo bronią ZE może tam pracujecie ,zbych uważa że to głupoty a to tylko życie z tymi głupotami zmierzają się zwykli ludzie którzy są zmuszani przez ZE do różnych czynności będąc monopolistą na terenie ,Kończę temat a to co napisałeś kolego to ja już na wstępie napisałem .

Paweł0381 
Uczestnik forum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 08-01-13, 14:47   

simcode napisał/a:
koledzy którzy bardzo bronią ZE może tam pracujecie ,zbych uważa że to głupoty a to tylko życie z tymi głupotami zmierzają się zwykli ludzie którzy są zmuszani przez ZE do różnych czynności będąc monopolistą na terenie ,Kończę temat a to co napisałeś kolego to ja już na wstępie napisałem .

Kolego wybacz trochę nie przystoi bo zapewne jesteś starszy ode mnie ale powiedz mi Ty cokolwiek rozumiesz z tego co tu zostało napisane? Czy piszesz tylko po to żeby pisać.
Ja w ZE pracowałem ale już nie pracuję i wcale go nie bronię. A Ty jak masz pisać "pierdoły" i radzisz komuś żeby wszczynał rodzinne kłótnie to lepiej wcale nie pisz dla dobra ogółu. Nie tylko społeczeństwa forum..
PS: A Twoją jedyną radą było odciąć zasilanie rodzinie z 30 dniowym okresem uprzedzenia. 8-[

simcode 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 08-01-13, 15:14   

paweł te 30 dni to taka moja wymyślona data nie czepiajmy się tego, piszesz ze ja czegoś nie rozumiem ja rozumiem to ty wytłumacz zwykłym odbiorcom dlaczego mojemu koledze ZE straszyło karą za brak prowizorki budowlanej że się podłączył od siostry prąd po udobruchaniu pani urzędniczki musiał wypisać wstecznie wniosek i wpłacić 200 zł abo dlaczego mojemu znajomemu mającemu własny układ zasilania zmusili do wymiany liczników na sterowane zegarem strasząc odłączeniem prądu ty i tak nie uwierzysz i napiszesz że to bajki .
A co do moich przemyśleń to wyżej pisałem dlaczego uważam to rozwiązanie za najlepsze choć nie społeczne(i tu się zgadzam) bo ci ludzie nie są zainteresowani tym wolą by mama za nich płaciła

Paweł0381 
Uczestnik forum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 08-01-13, 15:46   

simcode napisał/a:
zmusili do wymiany liczników na sterowane zegarem

Zapewne nadszedł czas legalizacji. Tylko nie wmówisz mi że ZE zmusiło do zmiany taryfy odbiorcę.
simcode napisał/a:
ZE straszyło

Jak ktoś czuje się zastraszany to jest na to odpowiedni paragraf. Ścigany z oskarżenia publicznego na dodatek. :neutral:

simcode 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 08-01-13, 16:08   

tak paweł tylko że można było z legalizować za parę stów i po sprawie a tak koszt tej imprezy to było kilkanaście tyś byly pisma że nie zgodnie z prawem to robią to odpisali że jak nam się nie podoba to oni odłączą i możemy ich do sądu oddać.znam więcej takich spraw i dziwnych zachowań ale nie mogę pisać bo jakiś pracownik ZE obecny lub były się obrazi

zbich70 
Uczestnik forum

Wysłany: 08-01-13, 18:23   

simcode napisał/a:
tak paweł tylko że można było z legalizować za parę stów i po sprawie a tak koszt tej imprezy to było kilkanaście tyś byly pisma że nie zgodnie z prawem to robią to odpisali że jak nam się nie podoba to oni odłączą i możemy ich do sądu oddać.znam więcej takich spraw i dziwnych zachowań ale nie mogę pisać bo jakiś pracownik ZE obecny lub były się obrazi

Jeśli czynnie uczestniczyłeś w tych "sprawach" i robiłeś to równie niechlujnie jak piszesz posty - to ja się niczemu nie dziwię. :mrgreen:

simcode 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 08-01-13, 21:09   

zbich70 chyba się obraził

zbich70 
Uczestnik forum

Wysłany: 08-01-13, 21:51   

simcode napisał/a:
zbich70 chyba się obraził

Ja? No co ty. :mrgreen:

simcode 
Aktywny uczestnik forum