Strona Główna Forum STOWARZYSZENIA ELEKTRYKÓW POLSKICH
Witamy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy PILNIE iść z tym do lekarza?
Autor Wiadomość
robert99 
Aktywny uczestnik forum
IRSEP o. Wrocław

Wysłany: 12-03-14, 10:56   

Kolego franziska - jeden z rozmówców kolega kkas12 ,podzielił się już Twoim problemem na innym forum "Elektroda " w dziale "Z Matołkiem przez fora." licząc zapewne na niezły ubaw tamtejszych kolegów. Tu http://www.elektroda.pl/r...0.html#13374574
znajdziesz swój pierwszy post w postaci cytatu w całości wraz z nieodzownym komentarzem :mrgreen: w poście kolegi Kkas12: 09 Mar 2014 13:13

To typowe zachowanie kolegi kkas12, ](*,) dokładnie to samo zrobił z pewnym terminem umieszczonym przeze mnie w pewnej dyskusji na tym forum , uznał bowiem ,że termin zupełnie nie pasował do kontekstu w którym został przeze mnie użyty ,jednak sam nie potrafił sobie z tym poradzić więc poprosił kolegów z "elektrody " o pomoc ,pomoc która nie okazała się aż tak jednoznaczna jakby przypuszczał - dyskusja nad użytym przeze mnie terminem tuż nad Twoim kolego cytatem

\:D/ Kol. Krzysiu chyba nie masz mi tego za złe? :mrgreen:

Pozdrawiam
Robert

franziska 
Uczestnik forum

Wysłany: 12-03-14, 11:14   

Jak ktoś się uważa za Alfę i Omegę to nic nie poradzisz ;-) Jak można wysnuwać wnioski typu "uczył się przez net" nie mając pojęcia kim jestem, co robią i co tak naprawdę mam w głowie ](*,)

batinstall 
Uczestnik forum

Wysłany: 12-03-14, 13:40   

Jakie napięcie to nie wiem bo utykał kable ręka w skrzynce przyłączeniowej, a czas to jakieś 15 sekund ten pierwszy (śmierć), a ten od palca jakieś 2 sekund.

franziska 
Uczestnik forum

Wysłany: 12-03-14, 14:06   

Czyli niemalże cały rok będzie chodził z bezwładnym palcem?

To ja przejdę się do neurologa na wszelki wypadek... Chociaż tyle, że to nie spotkało mnie w prawą rękę.

topmir 
Uczestnik forum
topmir

Wysłany: 12-03-14, 15:05   

robert99 napisał/a:
Kolego franziska - jeden z rozmówców kolega kkas12 ,podzielił się już Twoim problemem na innym forum "Elektroda " w dziale "Z Matołkiem przez fora." licząc zapewne na niezły ubaw tamtejszych kolegów. Tu http://www.elektroda.pl/r...0.html#13374574
znajdziesz swój pierwszy post w postaci cytatu w całości wraz z nieodzownym komentarzem :mrgreen: w poście kolegi Kkas12: 09 Mar 2014 13:13

To typowe zachowanie kolegi kkas12, ](*,) dokładnie to samo zrobił z pewnym terminem umieszczonym przeze mnie w pewnej dyskusji na tym forum , uznał bowiem ,że termin zupełnie nie pasował do kontekstu w którym został przeze mnie użyty ,jednak sam nie potrafił sobie z tym poradzić więc poprosił kolegów z "elektrody " o pomoc ,pomoc która nie okazała się aż tak jednoznaczna jakby przypuszczał - dyskusja nad użytym przeze mnie terminem tuż nad Twoim kolego cytatem
\:D/ Kol. Krzysiu chyba nie masz mi tego za złe? :mrgreen:

To mi cuchnie moralną zgnilizną.

kkas12 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 12-03-14, 15:23   

Kolega Krzysiek doskonale wie co i po co pisze.
Problemem jest kretyńskie rozwiązanie przewodu przyłączonego gdzieś do jakiejś puszki z zakończonego wtyczką.
Jest to doskonała przestroga przed stosowaniem takiego rozwiązania zaopatrzona w opis jakie skutki niesie brak umiejętności przewidywania i nieznajomości bądź lekceważenie uznanych zasad wiedzy technicznej.
Wartość tego opisu rośnie gdyż dokonał go delikwent, będący najprawdopodobniej był autorem tego kuriozalnego rozwiązania.

A powodem założenia tego wątku "Z Matołkiem przez fora" na forum elektrody nie było wołanie o pomoc ja Robercik usiłuje wmówić, ale wskazywanie palcem w dosadny sposób głupocie gdzie jej miejsce.
Bo błądzić i mylić się każdy z nas ma prawo, ale trwanie w głupocie i wmawianie innym że bycie głupcem jest trendy tolerowane być nie może.

A to Robercie, że nie stałeś się jeszcze niekwestionowaną "gwiazdą" tamtego wątku nie oznacza wcale, że głupot i bzdur nie głosisz.
Tylko szacunek do SEP będącego patronem tego forum powstrzymuje mnie od zamieszczania tam "rewelacji" Twego autorstwa wraz a adresem do "dyskusji".

Ale wszystko przed Tobą kolego.

robert99 
Aktywny uczestnik forum
IRSEP o. Wrocław

Wysłany: 12-03-14, 17:34   

Kkas12:
Cytat:
Tylko szacunek do SEP będącego patronem tego forum powstrzymuje mnie od zamieszczania tam "rewelacji" Twego autorstwa wraz a adresem do "dyskusji"
. Śmiało kolego ! Nie zapomnij jednocześnie o swoich rewelacjach jedna z nich niczym ciepła bułeczka ulepiona z Twojej niewiedzy jeszcze nie wystygła i jest tu "Wysłany: Wczoraj 17:43"
http://www.forumsep.pl/vi...?t=12357&start=
Może jeszcze parę wątków /postów gdzie dobitnie zaznaczyłeś swoją niewiedzę :?: , a doprawdy jest tego sporo :mrgreen:
Tak więc kolego Twoja gra w "jestem fachowcem" zwyczajnie za Twoją przyczyną dobiega końca , a to co prezentujesz w innych tematach ba na innych forach oraz to co zaprezentowałeś tutaj umieszczając bez wiedzy i zgody Autora jego post na sąsiednim forum jedynie świadczy o Twoim poziomie nie tylko jako elektryka...........
Ciekawi mnie jeszcze reakcja Autora wątku wszak zapewne pomogłeś Mu bardzo :mrgreen:
oj przepraszam Autor już się wypowiedział :
Cytat:
Jak ktoś się uważa za Alfę i Omegę to nic nie poradzisz ;-) Jak można wysnuwać wnioski typu "uczył się przez net" nie mając pojęcia kim jestem, co robią i co tak naprawdę mam w głowie ](*,)

Tylko że Temu "komuś" daleko jeszcze do Alfy że o Omedze nie wspomnę :mrgreen:

Pozdrawiam
Robert

kkas12 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 12-03-14, 18:29   

Dla mnie osoba używającego przewodu zakończonego wtyczką na której stykach utrzymuje się trwale pełne napięcie powinna poddać się lobotomii mózgu i zając się wypiekiem bułek.
Troll biorący takiego delikwenta w obronę również ponieważ nic nagannego w tym nie widzi.
Ale taki jest już "przywilej" trolla.

Trollowi proponuję korepetycje.
Na początek: Link

Tu dla autora wątku wszystko skończyło się dobrze i w mgnieniu oka zrozumiał swój błąd. Szkoda, że po niewczasie, ale jednak zrozumiał.

franziska 
Uczestnik forum

Wysłany: 12-03-14, 23:35   

Ja chciałbym wyjaśnić tylko jedną rzecz. Mianowicie ja tej wtyczki nie podłączyłem bo tak mi się spodobało, tylko potrzebowałem coś przetestować, coś co wymagało takiego sposobu podania zasilania. A samo chwycenie tej wtyczki to już moja nieuwaga z której wyciągnąłem wnioski.

Z prądem nie ma żartów. Dobranoc.

kkas12 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 13-03-14, 05:37   

Żadne urządzenie nie może wymagać takiego sposobu zasilania.

zbich70 
Uczestnik forum

Wysłany: 13-03-14, 16:08   

franziska napisał/a:
Mianowicie ja tej wtyczki nie podłączyłem bo tak mi się spodobało, tylko potrzebowałem coś przetestować, coś co wymagało takiego sposobu podania zasilania. A samo chwycenie tej wtyczki to już moja nieuwaga z której wyciągnąłem wnioski.

Właśnie tak Ci się spodobało! Poszedłeś na skróty aby oszczędzić czas i być może pieniądze które straciłbyś wykonując swoją "instalację" prawidłowo.
Dlatego nie mów że porażeniu uległeś w wyniku nieuwagi podczas dotykania wtyczki, bo Twoja nieuwaga zaczęła się wcześniej - w momencie gdy "zatwierdziłeś" swój plan.

PS. Bądź łaskaw zdradzić cóż to za urządzenie, którego inaczej niż poprzez wtyczkę pod napięciem podłączyć nie można. Przyda się ta informacja innym użytkownikom a nawet może uratować ich życie.

Odpowiedz do tematu