Strona Główna Forum STOWARZYSZENIA ELEKTRYKÓW POLSKICH
Witamy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kuczyński Andrzej
08-02-10, 10:04
Urzadzenie do wytwarzania pradu elektrycznego
Autor Wiadomość
UNDERTAKER 
Uczestnik forum
siła i prawda zwycięży

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 04-02-10, 23:56   Urzadzenie do wytwarzania pradu elektrycznego

--------------------------------------------------------------------------------

Akumulator(y) dostarcza prąd do silnika elek. ,ten napędza prądnice np.230V ,część wytworzonej energii pobiera kolejny silnik elek.,który napędza alternator(y) dostarcza prąd do w.w. akumulatora, do zasilenia domu wystarczające ,wiem ponieważ od kilku miesięcy zasilam w ten sposób swój własny dom. Urzadzenie robimy na zamowienie po uprzednim zapoznaniu sie z cena i wszelkimi informacjami.Musze jednak dodać iż posiadam prawa autorskie z Urzedu Patentowego , numer ochrony autorskiej i wiecej informacji wylacznie przez telefon .Jednak wcześniej Proszę wysłać e-mail.

Prorektor 
Uczestnik forum

Wysłany: 05-02-10, 02:13   

Witam.

Kol. UNDERTAKER aby twój wynalazek był jeszcze bardziej sprawnym i ekonomicznym układem to musisz swóje maszyny zestawić w układzie Leonarda II stopnia w połączeniu z amplidyną i oczywiście w regulacji nadążnej bo to co przedstawiasz to nic nowego - każdy przedszkolak w zerówce na pracach ręcznych to składa ;-) .

UNDERTAKER 
Uczestnik forum
siła i prawda zwycięży

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 05-02-10, 03:05   kolego

wiem o czym piszesz Ja to przedstawiłem w skrocie, ogolnie mam sporo stron poświęcone temu wynalazkowi .Nikomu w forum tego nie bede opisywał poniewaz tylko osoby ktore, sa zainteresowane kupnem ,jednak musze kolego dodać, że na pewno w szkole tego nie uczyli .Chyba ,że kolega taką szkołe ukończył.Gdyby tak powszechnie było znane to nie jedna osoba by już takie urządzenie miała,a mało tego nie mogliby uznać za wynalazek. Kolego tylko Ja mam, wiec Twoja sugestia jest nie potwierdzona.

Układ Leonarda dotyczy dużych i bardzo dużych mocy silnika napędzajęcego. Amplidyna to prądnica prądu stałego, a ja zastosowałem prądu zmiennego .Układ nadrzędny = układ śledzący w którym zadana wartość wielkości sterowanej nie jest znaną z góry funkcją czasu, używany np. w artylerii przeciwlotniczej, to tak dla sprostania co do mojego powyższego wynalazku.
Ostatnio zmieniony przez Jan_Czech 05-02-10, 08:54, w całości zmieniany 1 raz  

Kuczyński Andrzej 
Aktywny uczestnik forum
Oddział Gdański SEP

Wysłany: 05-02-10, 09:47   

Proszę jasno określić przedmiot oferty oraz cenę (np. gotowe urządzenie, dokumentacja).
To nie jest dział dyskusyjny.
Temat może zostać usunięty.

czarek04.02 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 05-02-10, 12:45   

A jak jest sprawność urządzenia? :roll:

Pozdrawiam serdecznie,
czarek04.02

seba201991 
Uczestnik forum
SeKo

Wysłany: 05-02-10, 13:20   

Ja jestem zainteresowany ale nie kupie kota w worku proszę o jakiś krotki film może być nagrany komórka.

UNDERTAKER 
Uczestnik forum
siła i prawda zwycięży

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 05-02-10, 18:13   

NIkt nie kupuje kota w worku ,pozatym jesli ma byc usuniety temat podam tylko ,ze produkcja na wiekszą skale zaczyna sie od 100000 plus procent zysku od sprzedazy daje gwarancje .Mam dokumenty potwierdzajace mój wynalazek ktory dziala wiec nie piszcie tylko jesli ktos przeczyta i bedzie zainteresowany to kontakt e-mail i swoj numer wtedy odpowiem na wszystkie pytania .Mam już kilku zainteresowanych ale poki mam prawa autorskie moge nadal tym dysponowac .

czarek04.02 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 05-02-10, 20:37   

Witam,
to Kolego sprzedaj Iranowi lub Płn.Korei...do produkcji bomby lub rakiety się przyda :roll:

Pozdrawiam serdecznie,
czarek04.02

seba201991 
Uczestnik forum
SeKo

Wysłany: 05-02-10, 20:53   

Podaj numer patentu albo chodzisz rozrysuj jak to działa bo ja dalej nie wierze

czarek04.02 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 05-02-10, 21:39   

Witam,
Kolego UNDERTAKER jaka jest sprawność?Max.90%,więc i tak co jakiś czas musisz podładować,dodać świeżej energii...chyba,że wykorzystujesz słońce,wodę i powietrzę :roll:

Pozdrawiam serdecznie,
czarek04.02

UNDERTAKER 
Uczestnik forum
siła i prawda zwycięży

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 05-02-10, 22:54   odpowiadajac

różnica polega miedzy nami ze Ja Wiem a Ty nie wierzyszy tylko wiem oznacza zródło wiedzy a nie wierzysz to opdpowiednik wiary a tu nie ma mowy o religii .Kolego krótko i na temat ,każde urzadzenie nie ma 100% sprawnosci po to gwarancje a poza tym bardzo chetnie sprzedam Iranowi a co masz kontakty ?Polacy to zawsze nie dowierzaja szukaja w wszystkim jakiejś aluzji nie dowierzaja w lepsze jutro pesymistycznie patrza na wszystko tylko jak widza ze jeden ma wiecej to i tak twierdzi ze nie na długo .Myślicie ze dalem tu ogloszenie by czytac wasze nie dowierzenia ?to bład to kieruje dla ludzi konkretnych ktorzy maja fundusze by zaiwestowac w coś co dam im dochody a nie do osob ktore pisza wszystko by zniechecić .Czytajac wasze wypowiedzi mam wrazenie ze nikomu nie może sie udac cos stworzyc ,ale jakbyście Wy coś wynalezli ciekawe czy tez byście tak opisywali swoj dokonany czyn ,co do krytyki żadna nie jest mnie w stanie przezwyciężyć mało tego odparniam sie na nią coraz bardziej Motto ,przestańcie krytykowac innych a oceniajcie siebie po waszych osiągnieciach

czarek04.02 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 05-02-10, 23:01   

Powodzenia życzę!Miłej walki z koncernami wszystkich maści... :roll:

Pozdrawiam serdecznie,
czarek04.02

UNDERTAKER 
Uczestnik forum
siła i prawda zwycięży

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 05-02-10, 23:07   i jeszcze jedno

kazdy wynalazek ma swoja cene ,gdybym napisal ,ze oddam chetnych by bylo mase ale nie w tym przypadku .Ja duzo zaiwestowalem w to zanim stworzylem plus moja pomysłowosc ktoś z was zapytał o numer patentu. Gdybys zadzwonil przedstawił swoje argumenty i pytania podalbym ale widac ze ty jestes tu od krytykowania a nie zaintersowania ,,więc mijamy sie z celem .Druga sprawa co do sprawnosci z pewnością żadna z tych urządzeń nie ma 100% Sprawnosci ,ale jako całość to co innego np . silnik 12V powiedzmy 300W i alternator 14,5V 60-70A ,ktore z tych urzadzen ma wieksza moc ?

czarek04.02 
Aktywny uczestnik forum

Wysłany: 05-02-10, 23:17   

Kolega ciągnie temat..mam wrazenie,że to celowe,ale to dobrze,taka zabawa przez naukę,więc zawsze ktoś się znajdzie :roll:

Pozdrawiam serdecznie,
czarek04.02

UNDERTAKER 
Uczestnik forum
siła i prawda zwycięży

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 05-02-10, 23:26   temat?

w sumie ktoś chciał sie wykazać bystry ,wiec Ja nie pozostałem obojetny i zadałem konkretne pytanie A temat nie jest zabawny to nie ten dział podchodze poważnie i nie lubie zostawic spraw nie domówionych do końca .Zatem nadal temat otwarty do momentu jego skasowania ale jak nie tu to tam w dzisiejszych czasach wszystko jest mozliwe nawet jak sie podejmie ryzyko.Ja zawsze ryzykuje i dzieki temu dziś wiem ,ze warto .

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi