Strona Główna Forum STOWARZYSZENIA ELEKTRYKÓW POLSKICH
Witamy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
starter samochodu
Autor Wiadomość
robek295 
Uczestnik forum

Wysłany: 30-05-16, 00:36   starter samochodu

witam
moze ktos mi tu pomoze montuje to urzadzonko
AUTOWATCH FM3000 + moduł uruchamiania silnika do mitsubishi pajero 3,2 did 2000r automat
mam problem z polaczeniem obrotomierza, cisnienia oleju, i kontrolki swiec zarowych
1. znalazlem przewod swiec jest to przewod plusowy chyba bo jak dotykam probowka samochodowa z masa to kontrolka sie zapali, wiec chyba jest ok w instrukcji jest (podllacz do kontrolki zazenia swiec, wejscie reaguje na stan minus, jezeli kontrolka zaswiecana jest sygnalem plus nalezy zmienic programowo polaryzacje, czy to dobry przewod i czy musze zmienic polaryzacje?
2. cisnienie oleju znalazlem przewod przy zagarach od kontrolki ale to jest minusowy przewod chyba bo probowka sie nie zapala a mam podlaczyc do wejscia cisnienia oleju plus gdzie to podlaczyc pod jaki kabelek?
3. znalazlem przewod obrotomierza jak go odlacze to nie dziala dopielem do niego przewod zeby wpiac zegary spowrotem i jak odpale auto obroty chodza, jak dotkne ten przewod probowka samochodowa z masy to wskazowka opadnie jak puszcze to wruci do normy w instrukcji jest; wejscie sygnalu obrotow silnika, podlaczyc do przewodu sygnalowego obrotomierza, czt to dobry przewod jak nie to gdzie sie podpiac?
z gory dziekuje jezeli jest ktos w stanie mi pomoc i prosze o wyrozumielosc nie jestem elektrykiem #-o

Odpowiedz do tematu